Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα Τραπέζια για Μπιλιάρδο |
| Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Μασάζ πλάτης | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική πισίνα Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα με 4 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 18 άτομα και προσφέρει μπιλιάρδο και ψάρεμα για να διαφοροποιήσει τον ελεύθερο χρόνο των επισκεπτών.
Από τη βίλα με 4 μπάνια οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη θέα στον ποταμό. Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Σεσουάρ και μεγάλες πετσέτες μπάνιου επίσης εξασφαλίζουν μια άνετη εμπειρία.
Στην τραπεζαρία προσφέρονται ηλεκτρικός βραστήρας, φούρνος και μαγειρικά σκεύη.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Nossa Senhora do Patrocínio2,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos50 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ξαπλώστρα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Μασάζ πλάτης
- Μασάζ πελμάτων
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παιδική πισίνα
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα αποτελεί 355$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Igarata Pe Na Agua Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.